Hlavní strana O nás

O nás

by Tereza Pokorná

Vítejte na webu Finsider.cz, náš web je nezávislou analyticko-novinářskou platformou, kde zveřejňujeme zajímavé myšlenky a postřehy z oblasti financí a byznysu. Jsme parta kamarádů, která si část kariéry prošla jako finanční poradci. Dnes se již věnujeme odlišné roli na finančním trhu a není v našich možnostech poskytovat plnohodnotný poradenský široké skupině klientů. Pracujeme dnes jako analytici, novináři a manažeři. Skromně se domníváme, že naše znalosti a zkušenosti by pro spoustu běžných občanů mohly být užitečné. Naši redaktoři publikují své analýzy a názory v médiích, jako jsou například www.peak.cz , www.poradci-sobe.cz , časopis PROFI Poradenství & Finance. Naše analytické služby využívají institucionální investoři, významné korporace a jejich čelní představitelé. Rozhodli jsme se však vytvořit i samostatný web, který je orientovaný na praktické rady pro finanční spotřebitele. Velká část našeho obsahu je volně dostupná, ovšem ty nejzajímavější analýzy zpřístupňujeme pouze registrovaným a platícím uživatelům. Věříme, že se jim investice do námi poskytovaných informací bohatě vyplatí.

Finsider je web, který neprodává žádné finanční produkty. Prodává pouze informace těm, kteří znají jejich cenu. Vždy se budeme snažit o to, abyste zde nalezli informace, které vám pomohou ve vašem finančním rozhodování. Nejsme tedy v žoldu žádné finanční instituce. Jediný, kdo nám platí za naší práci, jste vy. Naši čtenáři. Pokusíme se vás nezklamat a vynasnažíme se, abyste naše nově vzniklé informační médium vnímali jako partnera pro vaše finanční rozhodování.

Tým Finsider

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More