Hlavní strana O nás

O nás

by Tereza Pokorná

Vítejte na webu Finsider.cz, náš web je nezávislou analyticko-novinářskou platformou, kde zveřejňujeme zajímavé myšlenky a postřehy z oblasti financí a byznysu. Jsme parta kamarádů, která si část kariéry prošla jako finanční poradci. Dnes se již věnujeme odlišné roli na finančním trhu a není v našich možnostech poskytovat plnohodnotný poradenský široké skupině klientů. Pracujeme dnes jako analytici, novináři a manažeři. Skromně se domníváme, že naše znalosti a zkušenosti by pro spoustu běžných občanů mohly být užitečné. Naši redaktoři publikují své analýzy a názory v médiích, jako jsou například www.peak.cz a časopis PROFI Poradenství & Finance. Naše analytické služby využívají institucionální investoři, významné korporace a jejich čelní představitelé. Rozhodli jsme se však vytvořit i samostatný web, který je orientovaný na poskytování praktických informací pro finančníky i spotřebitele. 

Nejsme v žoldu žádné finanční instituce a nikdo nám neříká, co máme psát. Řídíme se heslem „Padni komu padni“ a záleží nám pouze na zachování přízně našich čtenářů. 

Tým Finsider

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Souhlasím