Ondřej Záruba

Absolvent VŠE a majitel analytické společnosti se specializací na korporátní dluhopisy a investice. Jeho hlavními zákazníky jsou realitní a energetičtí developeři, zdravotnická zařízení a další podnikatelské subjekty. Pro řadu institucionálních investorů pracuje jako ekonomický poradce při akvizicích.

Lenka Hanáková Dresslerová

Finanční poradkyně a lektorka finanční gramotnosti. V rámci své desetileté praxe pracovala jako poradkyně v makléřských společnostech, manažerka v pojišťovně či oblastní ředitelka v bance. V současné době působí jako marketingová manažerka pro web Finsider.

Tereza Pokorná

Finanční analytička se specializací na realitní trhy. Absolvovala Bankovní institut vysokou školu v Praze, obor finance a management. V průběhu posledních let získávala praxi jak v bankách, v developerských společnostech, tak i jako finanční poradce.

Martin Dočekal

Finanční poradce, analytik a šéfredaktor magazínu Profi poradenství & finance se specializací v oblasti korporátních dluhopisů. V minulosti publikoval články o nákladové konstrukci některých investičních řešení a fondů.

Josef Navrátil

Specialista na hodnocení podílových fondů, dluhopisových emisí a akciových příležitostí. Je absolventem oboru Finanční trhy a investice Masarykovy univerzity v Brně. Josef má mnohaleté zkušenosti s investováním do akcií a nemovitostí, v minulosti pracoval jako finanční analytik a portfolio manažer. V současné době působí jako externí analytik spolupracující s Finsider.cz

Martin Sklenský

Finanční analytik se specializací na bankovnictví, investice a kreditní analýzu společností na českém i zahraničním trhu. Absolvent Mendelovy univerzity v Brně má zkušenosti i v oblasti podnikových analýz a podnikových reálných investic.

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Souhlasím